Ürün Detayı

ALÜMİNYUM KORKULUK (Küpeşte)


Ürün Kodu: 1624
Fiyat: Girilmedi

Korkuluk-Küpeşte

Balkon-Merdiven Korkuluğu; Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan uygulamaya korkuluk ve küpeşte diyoruz. Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır.

Merdiven, balkon, pencere önü, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına koruma, estetik, görsel katkı sağlayan malzemelerdir ve yapılarınızın değerini arttırır. Temizlik dışında bakım gerektirmeyen, korozyona dayanıklı, sağlam ve hafifliğinden dolayı binaya yük getirmeyen, yapının atmosferine ve rengine uygun doğa dostu olan ürünlerdir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Sistem: Kapı, Pencere, Merdiven ve Teras korkuluğu
Materyal: Aluminyum, Paslanmaz Krom, Pleksi
Korkuluk Modelleri: Yuvarlak ve Kare istem korkuluk modelleri
Uygulama Şekilleri: Yatay Emniyet Hatlı, Dikey Emniyet Hatlı, Camlı Model ve Duvar Dibi Bağlantılı uygulama türleri

Alüminyum kare merdiven korkuluklar diğer korkuluk uygulamalarına göre daha estetik bir duruş sergiler. Mekanlarınıza estetik bir görünüm vermek istiyorsanız eğer, kutu, kare merdiven korkuluk kare korkuluk, sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kuşadası Service - Proje ve müşterilerin taleplerine göre farklı malzeme kullanımları ile kare korkulukları, camlı kare korkuluklar, dikey bariyerli kare korkuluklar ,dekorlu kare korkuluklar, emniyet şeritli kare korkuluklar projelendirilip uygulamaları yapılır. Kare Küpeşte Uygulamaları Taleplerinizde Hizmetinizdeyiz